ارزیاب های توکیدز
افراد زیر دارای مدرک رسمی و کد ارزیاب رشد حرکتی کودکان از پژوهشگاه تربیت بدنی و علوم ورزشی وزارت علوم و مرکز مطالعات ورزش و سلامت توسا می باشند که پس از گذراندن دوره های آموزشی تخصصی مجاز به ارزیابی کودکان میباشند
نام و نام خانوادگی استان/ شهرستان شماره همراه تاریخ عضویت
فرشاد رفیعی کرمان/ کرمان ۰۹۱۳۳۴۰۴۳۸۰ ۱۳۹۸/۱۰/۱۵
فرشاد رفیعی کرمان/ کرمان ۰۹۱۳۳۴۰۴۳۸۰ ۱۳۹۸/۱۰/۱۵
روش دریافت کد ارزیاب
کد و مدرک رسمی ارزیابی رشد حرکتی کودکان به اشخاص حقیقی اعطا میشود که دارای شرایط زیر بوده و پس از گذراندن دوره های آموزشی و تخصصی امتیازات لازم را برای این اقدام کسب می نمایند. شرایط ارزیاب ها عبارت است از:
دارای حداقل ۲۰ سال سن
فارغ التحصیل یکی از رشته های تربیت بدنی و علوم ورزشی، .....
دارای سلامت روانی و جسمانی لازم جهت کار با کودک
دارای گواهی بهداشت و سلامت فردی و نداشتن بیماری که امکان انتقال آن وجود داشته باشد
اشخاصی که از شرایط بالا برخوردار باشند برای دریافت کد ارزیاب رشد حرکتی باید مراحل زیر را طی نمایند:
۱. در ابتدا فرم اطلاعات فردی و درخواست را از اینجا دانلود فرمایید
۲. فرم را پرینت نموده و به صورت دستی با خودکار آبی با دقت و خوانا تکمیل نموده و در نهایت تمام صفحات آن را امضاء نموده، انگشت بزنید.
۳. تصویر اسکن شده صفحات فرم درخواست را به شماره واتس اپ ۰۹۰۳۸۳۶۳۰۴۰ ارسال و اصل مدرک را به آدرس دفتر مرکزی توکیدز که در صفحه اول سامانه درج شده است پست نمایید.
۴. درخواست شما در جلسه هیات مدیره توکیدز مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت و در صورت تایید اولیه از شما درخواست می شود که کپی برابر با اصل مدارک شناسایی، مدارک تحصیلی و مدارک تخصصی خود را به دفتر مرکزی توکیدز ارسال فرمایید.
۵. پس از تایید مدارک زمان دوره های آموزشی تخصصی تربیت ارزیاب به شما اطلاع رسانی خواهد شد و لازم است که شما بر اساس نوع علاقه و نیاز خود در این دوره ها شرکت نموده و امتیاز لازم را کسب نمایید.
۶. پس از اخذ امتیاز لازم به شما کد و مدرک ارزیابی و پنل کاربری سامانه ارزیابی و تجزیه و تحلیل رشد حرکتی اعطا خواهد شد